Mann-Filter – walka z agresywnymi pyłkami

Mann-Filter

Alergie to coraz większe zagrożenie dla zdrowia. Pora kwitnienia niektórych roślin rozciąga się od lipca do października, co oznacza, że wiele osób cierpiących na alergie i astmę będzie odczuwało symptomy do późnej jesieni. Możliwość swobodnego oddychania, jest szczególnie istotna w trakcie prowadzenia samochodu. 

Za kierownicą napady kichania, łzawiące oczy i ataki astmy są niezwykle niebezpieczne. Coraz więcej takich ataków spowodowanych jest pyłkami rosnących roślin. Co więcej zmiany klimatyczne również sprzyjają rozprzestrzenianiu się pyłków.

Alergia chorobą społeczną

Według naukowców coraz więcej osób cierpi na alergię spowodowaną pyłkami. Uczuleni na pyłki są narażeni na reakcje alergiczne w trakcie jazdy, co jest niezwykle niebezpieczne. Dlatego sugerujemy, by alergicy montowali odpowiednie filtry w swoich samochodach. Oprócz tego pamiętajcie także o regularnej wymianie filtra.

Niweluj pyłki z Mann-Filter

Filtry kabinowe Mann-Filter skutecznie chronią użytkowników przed kontaktem z pyłkami. Producent zapewnia, że filtry posiadają niemal 100 proc. skuteczność i zatrzymują najmniejsze cząsteczki pyłu, nawet takie o średnicy zaledwie 18 mikrometrów. Wentylacja samochodu wciąga zanieczyszczone powietrze z zewnątrz. Oprócz pyłków do kabiny trafiają także kurz i pył zawieszony, które mogą przeniknąć głęboko do dróg oddechowych. Dokładne oczyszczanie powietrza jest więc niezbędne w celu ochrony zdrowia użytkowników danego samochodu.

Odpowiednia bariera antybakteryjna

Dodatkową ochronę zapewni oferowana z nowymi typami filtrów, metoda FreciusPLUS od Mann-Filter. Filtry zostały wyposażone w biofunkcyjne i przeciwbakteryjne powłoki, które wykorzystują działanie polifenoli. Metoda FreciousPlus pozwala skutecznie wyłapać alergeny, które mogą być uwalniane z pyłków i zapobiega rozwojowi bakterii oraz grzybów pleśniowych.

Napisz komentarz, lub dodaj trackback ze swojej strony.

2 komentarze do “Mann-Filter – walka z agresywnymi pyłkami”

  1. Autoprofit pisze:

    Zgadzam się, że takie filtry to bardzo dobra rzecz.

  2. Tymon pisze:

    Alergia to jedna z przyczyn prowadzących do cukrzycy typu 2. Dlatego, trzeba dbać o to, żeby ten filter zawsze był wymieniany na czas… szkoda zdrowia w razie czego.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress