Filtry Blue Print

Blue Print to obecnie jedna z najbardziej cenionych firm na rynku motoryzacyjnym. Przez niemal 30 lat stał się synonimem kompleksowej oferty części wysokiej jakości do aut azjatyckich. W ofercie firmy wyróżniają się zwłaszcza znakomite filtry Blue Print.

Firma Blue Print została założona w 1983 r., będąc częścią Mazda Cars LTD, a następnie została przekwalifikowana na Automotive Distributors LTD. W trakcie działania firmy łączna wartość sprzedaży produktów osiągnęła 80 mln euro! Blue Print zatrudnia 250 pracowników, dla których głównym zadaniem jest stały rozwój sprzedaży części Blue Print.

W 2008 r. do oferty części włączono także elementy przeznaczone do aut amerykańskich, przez co jest jedynym dostawcą części do amerykańskich i azjatyckich samochodów na aftermarkecie. Od początku 2011 r. Blue Print działa jako część Bilstein Group.

Oferta części Blue Printa obejmuje 26000 różnych produktów z ponad 160 grup. Znaleźć w niej można elementy przeznaczone do aut japońskich, koreańskich i amerykańskich z europejskiego rynku i samochodów produkowanych Malezji, Chinach, Indiach oraz tych dostarczanych wyłącznie na japoński rynek, dostosowany do ruchu lewostronnego.

Blue Print stale wprowadza nowe produkty na rynek, dzięki czemu docierają do nowych odbiorców. Jest to możliwe dzięki przemysłowo prowadzonym badaniom nad rozwojem oferty i ciągłemu kontaktowi z dystrybutorami i serwisami.

Wszystkie produkty, dostępne w ofercie Blue Print są produkowane zgodnie z technologią OEM. Brytyjska firma dochowuje także wszelkich starań, aby katalogi były bezbłędnie opisane, nawiązując do produktów i specyfikacji technicznej OEM.

Powyższe kryteria spełniają także filtry Blue Print. Wszystkie filtry w ofercie, niezależnie czy są to filtry oleju, powietrza, kabinowy czy spełniają te kryteria i są wykonane z najwyższej jakości materiałów filtrujących.

Dzięki filtrom Blue Print silnik samochodu pracuje sprawnie i bez problemów, a podzespoły pozostają wolne od zanieczyszczeń dzięki dokładnemu procesowi filtracji.

Specjaliści zazwyczaj zalecają wymianę filtrów samochodowych raz na rok, okres wymiany zależy jednak od producenta samochodu, filtra czy warunków eksploatacji.

Powered by WordPress