Filtry Corteco

Filtry kabinowe Corteco

Corteco to niemiecka firma znajdująca się na rynku od dłuższego czasu, zajmująca się produkcją części zamiennych. Należy do grupy Freudenberg – przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 34.000 pracowników i mającego obrót rzędu 5,4 miliardów Euro w roku 2010. Wśród bogatej oferty Corteco na szczególną uwagę zasługują znakomite filtry kabinowe Corteco.

Głównym zadaniem filtrów kabinowych Corteco jest chronienie kierowcy i pasażera przed pyłem, pyłkami i spalinami. Całość rozwiązań technicznych opracowywana jest przez grupę Freudenberg, która produkuje filtry na tzw. pierwszy montaż do ponad połowy wszystkich nowych samochodów. Daje to pewność, że filtry Corteco mają jakość oryginału. Jest to szczególnie istotne, ponieważ filtry Corteco gwarantują dokładną filtrację, dopasowanie i montaż nie stwarzający problemów. Corteco oferuje asortyment dla ponad 600 zastosowań w pojazdach, łącznie z często sprzedawanymi produktami dla transporterów i lekkich pojazdów użytkowych.

Filtry kabinowe Corteco

Korzystając z filtrów Corteco, możemy być pewni efektywnej ochrony naszego zdrowia, co będzie miało też wpływ na bezpieczną jazdę. Trzeba bowiem pamiętać, że wysokie stężenie szkodliwych substancji w środku kabiny może stać się przyczyną zmęczenia, zawrotów głowy, bólów głowy, nudności i reakcji alergicznych. Tego typu symptomy zostaną wyeliminowane, jeśli filtr kabinowy działa poprawnie a pyłki, kurz i cząstki brudu nie dostają się do środka. Opcjonalnie można zdecydować się na filtry kombinowane, które chronią użytkownika przed spalinami, gazami przemysłowymi, ozonem i nieprzyjemnymi zapachami. Jest to szczególnie istotne, jeśli kierowca lub pasażer jest alergikiem lub choruje na astmę. Tego typu ludzie potrzebują niezwykle wydajnej ochrony przed pyłkami.

Filtry kabinowe Corteco łączą w sobie szereg pozytywnych cech, które mają wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale także na komfort jazdy. Dzięki technologii micronAir zostają zneutralizowane zapachy nawozów, oczyszczalni ścieków, środków mrozochronnych i substancji czyszczących zawarte w wodzie do spryskiwania szyb. Poza tym filtry Corteco przeciwdziałają zanieczyszczeniom wewnętrznej strony szyby oraz ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji.

Pamiętajmy, że regularna wymiana filtrów jest kwestią niezwykle istotną dla naszego samochodu, ale także i dla nas. Dzięki niej, jesteśmy w stanie wydłużyć żywotność ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji i pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia nasz i naszych najbliższych.

Powered by WordPress