Filtry Purflux

W dzisiejszych czasach zaawansowane technologicznie silniki są konstruowane tak, aby współpracować z filtrami najwyższej jakości, i tylko takie są w stanie spełnić ich wymagania. Firma Purflux oferuje całkowitą ofertę na produkty o jakości OE takie jak filtry oleju, powietrza, paliwa czy kabinowe.

Purflux zapewnia wysoki poziom materiałów filtrujących i wprowadza innowacyjne rozwiązania już od 1956 roku. Od momentu założenia, nazwa Purflux stała się synonimem najlepszej jakości filtrów produkowanych na niezależny rynek motoryzacyjny. Marka ta dostarcza klientom filtry, które spełniają wszystkie inżynieryjne i handlowe wymagania stawiane przez producentów pojazdów. Aby to osiągnąć, kadra inżynierska w PURFLUX przez ponad 50 lat pracowała nad niepowtarzalnymi technikami przetwarzania materiałów filtracyjnych z wykorzystaniem m.in. chevrona.

Filtry Purflux

PURFLUX oferuje dla produkty dla najbardziej wymagających klientów rynku części zamiennych, w tym znakomite filtry oleju. Na uwagę klientów zasługują też filtry powietrza, które pomagają polepszyć osiągi samochodu i zmniejszyć zużycie paliwa, zoptymalizować moc silnika i lepiej zabezpieczyć silnik przed zanieczyszczeniami.

Z kolei filtr paliwa Purflux zabezpiecza układ zasilania paliwem silnika, eliminując wszelkie zanieczyszczenia z paliwa. Filtrowanie paliwa przyczynia się do zwiększenia osiągów silnika i trwałości. W bogatej ofercie firmy Purflux znajdują się także filtry kabinowe, które w sposób wydajny i skuteczny filtrują powietrze wpływające do kabiny, dzięki czemu zapewnione jest zdrowie i komfort kierowcy oraz pasażerów.

Powered by WordPress