Castrol

Znacznie uproszczona struktura produktów i bardziej przejrzyste oznakowanie wyrobów powinny ułatwić użytkownikom odpowiedni dobór produktu. 

Gama dostępnych olejów Castrol do silników będzie dzielić się teraz na dwie grupy. Pierwszą z nich stanowią oleje syntetyczne Castrol Power 1 Racing 4T, oferowane użytkownikom w pięciu lepkościach od 5W-40 do 10W-50 i przeznaczone do mocno obciążonych silników. Drugą grupę tworzą dwa oleje półsyntetyczne Castrol Power 1 4T – 10W-40 i 15W-50 oraz jeden mineralny – 20W-50.

Wszystkie oleje do silników wykorzystują innowacyjną technologię Trizone, która zapewnia maksymalną ochronę silnika, sprzęgła i skrzyni biegów nawet w ekstremalnie wysokich temperaturach i przy bardzo wysokich prędkościach obrotowych.

Zmiany nastąpiły także w gamie olejów do silników dwusuwowych – miejsce oleju Act Evo Scooter 2T zajął Power 1 Scooter 2T. Nadal dostępna będzie pełna gama specjalistycznych środków smarnych między innymi takie jak XR77, A747, R40, oleje do zawieszenia czy smary do łańcuchów.

Zmienione zostały również etykiety produktów, które dostosowano do nowych przepisów CLP (Classification, Labelling and Packaging), dotyczących klasyfikacji i oznakowania substancji chemicznych i mieszanin.

Powered by WordPress