Filtry Hengst

Filtry Hengst

Hengst to niemiecka firma, znana na całym świecie z wysokiej jakości filtrów do samochodów. Filtry Hengsta znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach przemysłowych, a nawet statkach. Długoletnie doświadczenie pozwoliło na stałe ulepszanie i ciągły rozwój firmy, dzięki czemu dziś to jeden z liderów filtracji na rynek części oryginalnych (OEM) a także zamiennych (aftermarket).

Filtry Hengst spełniają wymagania stawiane przez producentów samochodów, zapewniają również ochronę środowiska. Wśród bogatej oferty firmy znajdują się wszystkie rodzaje filtrów do najpopularniejszych marek samochodów oraz typów silników, a gama produktów jest nieustannie rozszerzana. Jest to możliwe ze względu na to, iż centrum badawczo-rozwojowe firmy Hengst nieustannie pracuje nad rozwiązaniami gwarantującymi optymalną pracę filtrów w czasie całego okresu ich użytkowania.

Filtry Hengst – gama produktów

W ofercie firmy Hengst znajdziemy więc chociażby filtry paliwa, powietrza, oleju czy kabinowe. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką odpornością na ekstremalne warunki, stabilnością i jakością. Filtry Hengst chronią silnik i inne komponenty, tak jak w przypadku filtra oleju, dzięki któremu silnik jest idealnie nasmarowany i wolny od zanieczyszczeń. W procesie produkcji filtrów Hengst wykorzystuje się najwyższej jakości uszczelnienia, podkładki i bibuły tak, aby spełnić stale wzrastające wymagania nowoczesnych, zaawansowanych silników.

Z kolei filtry powietrza Hengst filtrują z powietrza ogromne ilości kurzu, brudu i sadzy, aby w ten sposób zapobiec wzrostowi zużycia silnika i uszkodzeniu wrażliwych elementów elektronicznych. Zgodnie z założeniem, filtry powietrza Hengst pozwalają też na spalanie optymalnej dawki paliwowo-powietrznej, co pozwala na oszczędności nie tylko na paliwie, ale też i na ewentualnych naprawach.

Polecamy korzystanie z filtrów Hengst, obojętnie czy byłby to filtr paliwa, powietrza, oleju czy kabinowy. Decydując się na produkty tej firmy, możemy być pewni jakości, i tego, że nasz silnik jest optymalnie chroniony.

Powered by WordPress