Filtron – nowości producenta

Filtron

Polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją najwyższej jakości filtrów samochodowych znane jest niemal na na całym świecie, a producent kojarzony jest obecnie przez użytkowników jako jeden z liderów w sprzedaży części zamiennych, ale również jako dostawca części na pierwszy montaż.

Filtry Filtron wykorzystywane są w seryjnej produkcji między innymi takich popularnych marek samochodowych jak Volkswagen, Ford, Mercedes-Benz czy Aston Martin. Polski koncern może pochwalić się niezwykle bogatym asortymentem, który składa się na ponad 2 tys różnorodnych rodzajów filtrów. Mało tego, oferta jest stale poszerzana.

Nowe produkty Filtron

Pod koniec czerwca br. producent poszerzył swoją gamę produktów o kolejne referencje – tym razem filtrów kabinowych. Wśród nowości znalazły się filtry przeciwpyłkowe:

  • K 1152A – Dacia Duster II/Logan/Sandreo, Nissan Micra III, Renault Clio III/Twingo;
  • K 1311 – Audi A3, Seat Leon III, Skoda Octavia III, Volkswagen Golf VII/Golf Sportsvan/Passat (3G2/3G5);
  • K 1355 – Nissan Pulsar/Qashqai II.

pzeciwpylki_grupa

Napisz komentarz, lub dodaj trackback ze swojej strony.

Jeden komentarz do “Filtron – nowości producenta”

  1. Kuba pisze:

    rzeczywiście nie używam innych filtrów niż te od filtrona i wątpię abym kiedyś zrezygnował z nich na rzecz jakichś innych. Te są sprawdzone i nigdy nie miałem z nimi problemów, a fakt, że producent poszerza asortyment, działa tylko na korzyść 🙂

Dodaj komentarz

Powered by WordPress