Filtry Ashika

Filtry Ashika

Ashika to jedna z marek należący do grupy Japanparts, znajdująca się na rynku od 1989 roku. Od tego momentu wypracowała sobie pozycję na rynku, stając się wiodącym importerem i dystrybutorem części zamiennych do samochodów azjatyckich (japońskich, koreańskich, indyjskich, itp.) i amerykańskich.

Ashika to bardzo szybko rozwijajaca się marka, jej logiem oznaczone są wyłącznie najwyższej jakości produkty, produkowane przez najlepsze zakłady, będące często dostawcami na wyposażenie fabryczne.

Gama produktów oferowanych przez Japanparts obejmuje linię mechaniczną (filtry, wkładki, tarcze hamulcowe, części hydrauliczne, sprzęgła, pasy i napinacza pasa itp.), linię obróbki (tłoki, głowice, panewki itp.), linię elektryczną (silniczki, alternatory, świece, wycieraczki itp.) oraz linię zawieszenia (amortyzatory i drążki układu kierowniczego). Oferta Ashiki jest stale modyfikowana i ulepszana, a katalog produktowy opiera się na internetowej bazie danych Tec Doc. Dzięki temu wszystkie części mogą być skatalogowane z dokładnymi specyfikacjami i opisem.

Filtry Ashika

Wśród oferty Ashiki na uwagę zasługują zwłaszcza wysokiej jakości filtry Ashika, w tym najlepsze filtry oleju. Wymiana tych filtrów jest bardzo ważna, ponieważ jeśli filtr oleju jest zapchany, zanieczyszczony olej trafia do poszczególnych elementów silnika i przyczynia się do jego przyspieszonego użycia. Filtry oleju wymienia się zazwyczaj przy wymianie oleju silnikowego, a więc około 15 tys. km przebiegu.

Kolejnymi filtrami w ofercie Ashiki są filtry paliwa. Jest to szczególnie istotne, aby w trakcie eksploatacji samochodu wymieniać je wyłącznie na takie produkty, które dokładnie filtrują paliwo. Właśnie takimi produktami są filtry paliwa Ashika, które mogą być stosowane do wszystkich rodzajów silników – nawet tych, w których wykorzystano układy common rail i pompowtryskiwacze. Filtry paliwa Ashika są także polecane do aut, w których tankowane paliwo często nie jest zbyt wysokiej jakości. Ashika produkuje także znakomite filtry powietrza, które charakteryzują się niezwykle dokładną filtracją, a jednocześnie nie ograniczają dopływu powietrza do komory spalania. Dzięki temu, wykluczone są problemy związane z powstawanie bogatszej mieszanki, spadkiem mocy jednostki napędowej itd.

Aby zapewnić wysoki komfort podróżowania należy zadbać także o filtry kabinowe – je także znajdziesz w ofercie Ashiki. Filtry kabinowe Ashika filtrują toksyczne substancje, pyły, żwir, kwarc etc. i nie pozwalają im dostać się do wnętrza samochodu.

Powered by WordPress