Filtry Kager

Filtry Kager

Filtry stosuje się w wielu urządzeniach mechanicznych, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Jest ich pełno, ale wszystkie je łączy podobny cel, a mianowicie oczyszczanie cieczy bądź gazów, przepływających przez powierzchnię filtra. W motoryzacji ich znaczenie jest bardzo duże, mają wpływ na silnik, układ zasilania, klimatyzację, wentylację auta, zużycie paliwa czy emisję spalin.
W ofercie firmy Kager znajdują się filtry oleju, paliwa, powietrza oraz kabinowe. Wszystkie filtry Kager produkowane są przy użyciu tych samych technologii co produkty przeznaczone na tzw. pierwszy montaż. Filtry Kager dysponują certyfikatami zgodności systemów zarządzania jakością z normami ISO 9001:2000, ISO 16949 (system zarządzania jakością stosowany w branży motoryzacyjnej), VDA 6.1 (zestaw wymagań Niemieckiego Stowarzyszenia Samochodowego uznany przez wszystkich niemieckich producentów samochodów) czy też QS-9000 (system ustanowiony przez Chryslera, Forda i General Motors na podstawie normy ISO 9001 z roku 1994, rozszerzonej o wymagania specyficzne dla sektora motoryzacyjnego).

Filtry Kager = wysoka jakość

Najlepiej scharakteryzować jakość filtrów Kager przez materiały, z których są wykonane. Wszystkie półfabrykaty pochodzą od znanych producentów ze Stanów Zjednoczonych i Niemiec. Poprzez wykorzystanie specjalnego, impregnowanego papieru filtracyjnego filtry Kager zapewniają filtrację na najwyższym poziomie i niespotykaną dotąd trwałość, a poprzez specyficzną budowę zwiększono powierzchnię filtracyjną. Warto zwrócić także uwagę na unikalne mieszanki poliuretanowe tworzące korpus filtra i które zapewniają mu kształt idealnie przystosowany do obudowy filtra.

Aby wyeliminować ryzyko wadliwych produktów, wszystkie filtry Kager są testowane pod kątem jakości. Dokonują tego specjalne urządzenia i programy, i obejmują m.in. kontrolę składu chemicznego mieszanek poliuretanowych na korpusy, denka i materiały uszczelniające, badania wydajności filtracji, trwałości filtrów, ich szczelności i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Wśród bogatej oferty firmy Kager znaleźć można ponad 800 najbardziej popularnych filtrów, stosowanych w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Powered by WordPress