Filtry Meyle

Gdy w 1958 roku Wulf Gaertner założył swoją własną firmę nie sądził pewnie, że z małej firmy prowadzącej eksport i handel oryginalnymi częściami zamiennymi powstanie wielki producent własnych, markowych produktów o wysokiej jakości. Ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością powstała spółka akcyjna, a w samej tylko centrali w Hamburgu pracuje 300 osób.

To właśnie Wulf Gaertner Autoparts AG jest właścicielem marki Meyle, działający na niezależnym rynku części zamiennych. Od roku 1995 Wulf Gaertner Autoparts AG produkuje pod nazwą MEYLE własne części zamienne do samochodów osobowych, które przez klientów rozpoznawane są jako produkty wysokiej jakości, rozprowadzane w 120 krajach na wszystkich kontynentach. Wśród bogatej oferty Meyle (zawiera ona 15 600 referencji) znajdują się części do układu zawieszenia oraz układu kierowniczego, części gumowo-metalowe, hamulce i amortyzatory, a także znakomite filtry do samochodów osobowych.

Filtry Meyle

W ofercie Meyle dostępne są więc m.in. filtry wewnętrznego obiegu powietrza, filtry oleju, filtry powietrza, filtry paliwa, czy filtry oleju przekładniowego. Filtry te odznaczają się niezwykle wysoką odpornością na ciężkie warunki pracy, stabilnością funkcjonowania i znakomitą jakością wykonania. Głównym zadaniem filtrów Meyle jest ochrona jednostki napędowej i pozostałych części. Przykładowo, dzięki filtrom oleju Meyle silnik jest znakomicie nasmarowany i nie ma w nim zanieczyszczeń, mogących go poważnie uszkodzić. Tajemnicą sukcesu i jakości filtrów Meyle są przede wszystkim znakomitej jakości materiały (uszczelnienia, podkładki, bibuły etc.) dzięki czemu spełniają one w 100% wszelkie normy technologiczne coraz bardziej skomplikowanych, nowoczesnych konstrukcji.

Filtry powietrza Meyle odpowiadają natomiast za oczyszczanie powietrza wpadającego do silnika, oddzielając od niego duże ilości kurzu, brudu i sadzy. Dzięki temu zanieczyszczenia te nie dostają się do jednostki napędowej i zapobiega to przedwczesnemu zużyciu silnika i uszkodzeniu delikatnych części elektronicznych. Przy tym wszystkim odznaczają się sporą przepustowością, przez co nie powodują wzrostu spalania paliwa a silnik spala mieszankę paliwowo – powietrzną w odpowiednich proporcjach.

Filtry Meyle to bardzo dobry wybór dla wszystkich użytkowników aut, którzy pragną zamontować w swoim samochodzie produkty wysokiej jakości, nie płacąc przy tym wygórowanej ceny. Znajdziesz je w dobrych sklepach motoryzacyjnych.

Powered by WordPress