Filtry Clean

Clean Filters to włoska marka firmy Delgrosso S.p.A. Spółka powstała w 1951 roku, a od 1960 roku zajmuje się produkcją filtrów na użytek motoryzacji. Sama marka ma swój początek w 1979 roku, w momencie gdy na rynku rosło zapotrzebowanie na filtry paliwa, oleju i powietrza.

Filtry Clean charakteryzują się najwyższą jakością. Zostało to docenione już w latach 90., kiedy filtry Clean uzyskały certyfikat UNI ES 9001:2000. Obecnie w ofercie firmy znajdują się następujące filtry samochodowe: oleju, powietrza, paliwa, kabinowe i inne.

Wszystkie filtry Clean Filters spełniają najnowsze standardy produkcji wyznaczane przez największych producentów samochodów. Producenci filtrów Clean ręczą za jakość i parametry techniczne filtrów i zobowiązują się do pokrycia wszelkich uszkodzeń powstałych w wyniku nieprawidłowego działania filtra, co jest ewenementem na skalę światową.

Każdy produkt sygnowany logiem Clean jest dokładnie przetestowany przed opuszczeniem fabryki i w 100% spełnia swoją pierwotną rolę. I tak, filtry powietrza Clean oczyszczają z zanieczyszczeń powietrze wpływające do silnika, zapewniają uzyskanie właściwej mieszanki paliwowo-powietrznej, optymalizują zużycie paliwa i zapewniają właściwą ochronę elektronicznych i mechanicznych części silnika.

Filtry paliwa Clean filtrują cząstki zanieczyszczeń z paliwa, które tankujemy na stacjach benzynowych. Dzięki dużej pojemności retencyjnej, filtry paliwa Clean osiągają wskaźnik filtracji rzędu 5 mikrometrów.

Z kolei filtry oleju Clean gwarantują stałą filtrację, dzięki czemu silnik samochodu staje się odporny na obciążenia mechaniczne i termiczne. Jest to szczególnie istotne, ponieważ jeśli filtr oleju w naszym aucie jest niesprawny, wzrasta lepkość oleju, zużycie paliwa, co w dłuższej perspektywie prowadzi do zepsucia jednostki napędowej.

Dla wszystkich kierowców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort a przede wszystkim zdrowie swoje i pasażerów – polecamy filtry kabinowe Clean. Skutecznie filtrują zanieczyszczenia takie jak spaliny, kurz i pyłki, które przenikają do kabiny samochodu. Jeśli nie posiadamy filtra kabinowego, poziom zanieczyszczeń w kabinie może być nawet 6 razy większy niż w środowisku zewnętrznym! Filtry Clean gwarantują czyste powietrze wewnątrz przedziału pasażerskiego, pomagają uniknąć powstawania niebezpiecznych osadów na szybie, a także tworzą warunki większego bezpieczeństwa dla kierowców.

Dzięki zaawansowanej technologii i wiedzy logistycznej filtry Clean gwarantują najwyższą jakość usług dla klientów rynku części zamiennych i OEM.

Powered by WordPress