Filtry ALCO

Filtry ALCO

Firma ALCO produkuje filtry dla samochodów osobowych, ciężarowych i innych. Oferta obejmuje ponad 2500 różnych typów filtrów, a przedsiębiorstwo co roku aktualizuje asortyment o ok. 200 nowych referencji. Czym charakteryzują się filtry ALCO?

Filtry samochodowe ALCO są rozprowadzane w ponad 40 krajach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Przedsiębiorstwo posiada cztery centra dystrybucyjne w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Grecji i Cypru, zapewniające regularne i błyskawiczne dostawy. Firma stale się rozrasta, ale pierwotne założenia Alco pozostają te same – zapewnienie użytkownikom wysokiej jakości towarów i usług, które umożliwią im bezproblemową i sprawną eksploatację.

Filtry ALCO a jakość

Dla firmy ALCO jednym z najważniejszych aspektów w produkcji filtrów są zaawansowane technologie i stale ulepszenia maszyn, produkcji etc. Firma podzielona jest na małe i elastyczne jednostki produkcyjne, dzięki czemu możliwa jest specjalizacja pracowników w każdym aspekcie procesu produkcyjnego. Każdy z pracowników ALCO jest w pełni zaangażowany i zainteresowany produkcją wykończeniową.

Polityka jakości jest realizowana poprzez szczegółowy system jakości, który zgodny jest z wymaganiami normy ISO 9001 – 2008. Aby osiągnąć cel, ALCO zobowiązuje się do ścisłej współpracy z klientami, identyfikowanie ich potrzeb i dostarczanie im towarów i usług, które pozwolą im na zachowanie perfekcyjnego stanu samochodu.

ALCO traktuje swoich dostawców jak swoich partnerów. Są oni zaangażowani w proces poprawy jakości produkcji niektórych towarów i wymianę wiedzy technicznej. Poza tym, największym atutem ALCO są ludzie. To właśnie oni podejmują decyzję i mają ogromny wkład w działanie firmy. Wskaźnik wydajności jest stale poprawiany, przez co ALCO systematycznie ulepsza swoje produkty. W asortymencie firmy znajdują się filtry powietrza, paliwa, oleju i kabinowe do większości modeli samochodów na rynku.

Powered by WordPress