Filtry Kia

Kia to najstarsze koreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne produkujące samochody osobowe, należące do grupy Hyundai Kia Automotive Group. To również marka znana i ceniona na całym świecie, dzięki czemu koncern znajduje się w czołówce światowej pod względem poprawy IQS – notowań jakości pojazdów w pierwszym okresie eksploatacji.

Korzenie marki KIA sięgają roku 1944, kiedy powstała korporacja pod nazwą Kyungsung Precision Industries. Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji rowerów, a dopiero w 1962 roku wyprodukowała swój pierwszy samochód ciężarowy K-360. Z upływem lat firma rozwijała się i wprowadzała nowe rozwiązania, systemy i technologie. W 1990 roku firma zmieniła nazwę na Kia Motors Corporation, a na rynku znalazło już swoich właścicieli kilka milionów aut tej marki. W roku 1998 roku KIA Motors stała się częścią Hyundai-KIA Automotive Group.

W dzisiejszych czasach KIA podążając drogą stałego postępu oraz skutecznie wdrażając nowe technologie sfery badawczo-koncepcyjnej w warunkach rynkowych konsekwentnie zmierza w kierunku uruchomienia seryjnej produkcji przyjaznych środowisku naturalnemu środków transportu KIA w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Co z tego wyjdzie czas pokaże, jednak jedno jest pewne – KIA to sprawdzona marka, które zaufało miliony Klientów na całym świecie.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli samochodów marki KIA, a każdy z nich dokładnie przemyślany i dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających kierowców. Bez względu na to, czy mowa o stylistyce, bezpieczeństwie czy komforcie jazdy producent bierze pod uwagę przede wszystkim jego użytkowanie. Sprawia to, że auta te łączą w sobie komfort z elegancją i wyjątkowym charakterem, przy zachowaniu funkcjonalności i użyteczności. Jednym z priorytetów marki KIA jest produkcja samochodów ekologicznych, które pozwolą na zmniejszenie spalania paliwa i obniżenia emisji spalin do środowiska. Tutaj jakość możesz poczuć w każdym detalu.

Bez względu na to jak bardzo zaawansowane i innowacyjne będą rozwiązania i technologie zastosowane w każdym z modeli KIA, należy pamiętać, że nasz bezpieczeństwo, komfortowa i stabilna jazda zależy w głównej mierze od nas samych. Nie należy więc zapominać o regularnym serwisowaniu naszego aut i wymianie elementów eksploatacyjnych, zgodnie z zaleceniami producenta.

Silniki KIA wymagają równej i miarodajnej pracy, która może być uzyskana wyłącznie w optymalnych warunkach. Z tego też powodu dobrej jakości filtry KIA pełnią w każdym z aut tej marki bardzo ważną rolę. Niezależnie czy jest to delikatny silnik wysokoprężny, czy benzynowy – filtry powietrza, paliwa i oleju zapewniają wysoką stabilność mechaniczną i dobre osiągi silnika. Chronią silnik i jego elementy przed korozją i przed uszkodzeniami.

Dobrej jakości filtry umożliwiają uzyskanie idealnej mieszanki paliwowo-powietrznej i gwarantują optymalną pracę jednostki napędowej i jej wydajność oraz przedłużają żywotność. Należy pamiętać, że wyłącznie sprawne filtry – regularnie wymieniane – zapewniają bezpieczeństwo operacyjne silnika. Jest to niezwykle istotne, bowiem zanieczyszczenia takie jak kurz, pyłki, rdza czy woda, powodują przyspieszone zużycie silnika i skracają czas jego eksploatacji.

Napisz komentarz, lub dodaj trackback ze swojej strony.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress