Filtry Hyundai

Hyundai Motor Company to południowokoreański koncern samochodowy, należący do grupy Hyundai Kia Automotive Group. Koncern powstał w 1947 roku i obecnie obok Kii jest głównym producentem samochodów w Korei Południowej. W ciągu ostatnich kilku lat zainteresowanie samochodami marki Hyundai znacząco wzrosło również na rynku europejskim.

Spektakularny sukces takich modeli jak i20, i30 czy Tucson sprawił, że firma jako jeden z nielicznych producentów samochodowych może pochwalić się stałym wzrostem sprzedaży. Hyundai nie spoczywa jednak na laurach i w jego ofercie stale przybywa nowych i wyjątkowych modeli. Dynamiczne, sportowe, eleganckie i designerskie elementy wykończenia każdego z modeli aut Hyundai to nie wszystko – na szczególną uwagę zasługuje dopasowana do indywidualnych potrzeb oferta wyposażenia, silników i wersji nadwozia. Wychodząc naprzeciw stale rosnącym oczekiwaniom kierowców, pasażerów i rynku motoryzacyjnego, Hyundai wykorzystuje do produkcji swoich samochodów dobrej jakości materiały, najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania. Wszystko to sprawia, że auta te cieszą się stale rosnącą popularnością wśród kierowców na całym świecie.

Współcześnie samochody Hyundai to synonim jakości, komfortu i bezpieczeństwa. Jednak bez względu na to jaki model i wersję Hyndaia wybierzemy, nie należy zapominać o regularnym serwisowaniu, przeglądach i dbaniu o elementy eksploatacyjne, takie jak chociażby filtry samochodowe.

Filtry oleju Hyundai w skuteczny sposób zatrzymują zanieczyszczenia występujące w oleju, które powstają na skutek pracy jednostki napędowej. Tylko ich regularna wymiana jest w stanie zapewnić im niezawodność. Filtry paliwa Hyundai natomiast chronią serce naszego auta, czyli silnik oraz jego podzespoły, takie jak na przykład mechanizmy systemu wtryskowego i gaźnika. Zatrzymują one zanieczyszczenia z paliwa przed dostaniem się do silnika i układu wtryskowego. Chroni to jednostkę napędową przed korozją i uszkodzeniami. Szczególnie ważne jest to przy jednostkach napędowych wysokoprężnych – są one delikatniejsze niż silniki benzynowe.

Filtry powietrza zatrzymują zanieczyszczenia z powietrza, takie jak pyłki, kurz, proch, sadza, krople wody i inne zanieczyszczenia znajdujące się na nawierzchni po której się poruszamy. Jeżeli nie dbamy o regularną wymianę filtra powietrza narażamy nasze auto na kosztowne awarie.

Ostatnia kategorią filtrów są filtry kabinowe Hyundai. Ich zadaniem jest oczyszczenie powietrza dostającego się do wnętrza samochodu. Dzięki temu do naszego auta nie dostają się pyłki, kurz, szkodliwe gazy oraz inne zanieczyszczenia – szczególnie niebezpieczne i uciążliwe dla alergików i dzieci.

Napisz komentarz, lub dodaj trackback ze swojej strony.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress